Polska wygrała z Austrią! Internauci świętują tworząc MEMY! Krzysztof Piątek bohaterem

W czwartek wieczorem w Wiedniu Polacy zagrali mecz z Austrią będący inauguracją eliminacji do Euro 2020. Polacy pokonali Austriaków 1:0 dzięki golowi Krzysztofa Piątka, którego strzelił w 59. minucie!

Krzysztof Piątek z miejsca stał się bohaterem internautów! Tym bardziej, że selekcjoner Jerzy Brzęczek w ogóle na niego nie stawiał i prawie do końca meczu trzymał go na ławce rezerwowych. Krzysztof Piątek wszedł na boisko dopiero po kontuzji Piotra Zielińskiego. Potrzebował tylko 10 minut, by zdobyć dla Polski gola i zapewnić swojej drużynie zwycięstwo i pierwsze 3 punkty w eliminacjach.

Nic dziwnego, że internauci go pokochali i zaczęli tworzyć z nim memy! Zobaczcie najlepsze z nich!