Styl.fm
Podobne tematy
Kategorie pytań

czarnaaj 2013-11-05 o godz. 19:14, odsłony: 3080 0

Plamienia w połowie cyklu przy zażywaniu tabletek yasmine

Hejzaywam yasmine antyki od pol roku, czuje sie dobrze po nich i wszystko w porzadku ale ostatniego cyklu kolo polowy mialam male plamienia, teraz kolejny cykl znowu w polowie plamienia sie powtorzyly mimo zazywania tablet co mnie martwi, a do tego sa silniejsze--co tu robic?nie wiem czy dalej zaywac ?albo udac sie od razu do ginka?czy tez tak milayscie?raczej nie usmiecha mi sie teraz kolejna dzidzia

Odpowiedzi (13) Kategoria: Miłość i seks :: Antykoncepcja Ostatnia odpowiedź: 2013-11-10, 23:20:30 Tagi: , , , ,

Najnowsze / Najstarsze

Gaja 0

2013-11-05 o godz. 20:14

czarnaaj
Ja tak czasami mam, kiedy mam stresujący miesiąc, jakieś nerwówki w pracy (jem cilest od przeszło 7 lat z przerwami). Wówczas zdarza mi się mieć plamienie w połowie opakowania.
Ale jeśli plamienia powiększają się, może lepiej udać się do gina?

czarnaaj 0

2013-11-05 o godz. 21:43

gaja dzieki ze zwrocilas uwage na tego posta
a co ci gin na to mowil?
wwzszystko mizliwe ze przez sretres
tylko wczesniej mialam tak raz przy pierwszym opakowaniua co jest nornalne

Gaja 0

2013-11-05 o godz. 22:33

czarnaaj napisał(a):gaja dzieki ze zwrocilas uwage na tego posta
a co ci gin na to mowil?
wwzszystko mizliwe ze przez sretres
tylko wczesniej mialam tak raz przy pierwszym opakowaniua co jest nornalne
Gin właśnie mówił o stresie.
No chyba, że plamienie zamienia się w krwawienie... to już nie wiem... ja miałam/ mam czasami plamienia.
Ale może kontrolnie udaj się do gina.

czarnaaj 0

2013-11-06 o godz. 06:54

pewno sie udam ale gin sporo kaski zdziera
mimo wszystko pojde musze do niego zadzwonic

sweety 0

2013-11-06 o godz. 07:18

Gaja napisał(a):Ja tak czasami mam, kiedy mam stresujący miesiąc, jakieś nerwówki w pracy (jem cilest od przeszło 7 lat z przerwami). Wówczas zdarza mi się mieć plamienie w połowie opakowania.
bo stres powoduje podwyższenie prolaktyny, a z kolei to może powodowac plamienia ( u mnie tak było, ale po odstawieniu tabsów)

czarnaaj 0

2013-11-07 o godz. 01:13

tylko z eja nie odstwailam ale dalje biore :|

sweety 0

2013-11-07 o godz. 02:25

no własnie. Najlepiej zbadaj hormonki , te podstawowe.

czarnaaj 0

2013-11-07 o godz. 04:08

sweety-ja przed ciaza badalam hormonki--kurcze wiesz co dziwne ze po pol roku zazywania teraz cos sie dziej e-jutro dzwonie do ginaumowic sie na wizytke

e-milka 0

2013-11-08 o godz. 20:33

Ja tez mialam po Yasminie plamienia/krwawienia i dostalam skierowanie na badanie poziomu prolaktyny wlasnie...

czarnaaj 0

2013-11-09 o godz. 01:12

kurcze zobaczymy co mnie czeka u gina
denerwuje sie
mam andzije ze raczej nie ma mozliwosci ciazy--bo z\caly czas zzazywam
emilia ewa--a po jakim czasie milas krwawienia?
od pczatku?

e-milka 0

2013-11-09 o godz. 01:50

Przy pierwszym opakowaniu, przy drugim bylo super, przy trzecim to juz tragedia...praktycznie tylko tydzien bez krwawien. I zrezygnowalam...

Path_24 0

2013-11-09 o godz. 19:36

Ja co prawda miałam tak przy plastrach Evra, przy drugim plastrze zaczełam plamic, potem krwawic, pobiegłam do gina, Plastrer kazał zerwac, tabletki na zatrzymanie krwawienia dostałam, nastepnego dnia usg dopochwowe, i tabletki anty w celu unormowania cyklu

czarnaaj 0

2013-11-10 o godz. 23:20

no to szykuja sie zmainy zoabczymy co tez gin powie--hm ja musze miec jakies tablety co nie przytyje