Styl.fm
Podobne tematy
Kategorie pytań

Gość 2013-11-10 o godz. 23:37, odsłony: 4922 0

Ciągle krwawię po tabletkach antykoncepcyjnych - już 10 dzień!

Dzieńdobry, jestem dziewczyną, mam 18 lat. Mam stałego partnera, współżyjemy ze sobą od 4 miesiecy, zawsze zabezpieczaliśmy sie prezerwatywą. Od początku tego cyklu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne - HARMONET. Dostałam krwawienia popołudniu, pierwszą tabletke zażyłam wieczorem. Od tego czasu zażywam je regularnie, każdego wieczora. Dzisiaj mija 10 dzień a ja ciagle krwawie, nie intenzywnie, ale jednak... czy cos jest nie tak? Zawsze miałam długi okres - 6, 7 dni. Teraz był mniej intensywny szczególnie 2 i 3 dzień, czy to może być już zasługa tych tabletek? Nie wiem co mam robić. Prosze o porady!

Odpowiedzi (3) Kategoria: Miłość i seks :: Antykoncepcja Ostatnia odpowiedź: 2013-11-11, 00:41:57 Tagi: , ,

Najnowsze / Najstarsze

Madzia :) 0

2013-11-11 o godz. 00:37

to bardzo naturalne, mozesz krwawic nawet przez caly okres pierwszego opakowania, potem w ciagu 7 dniowej przerwy intensywniej, albo wcale, ale juz po zakonczeniu 2. opakowania wszystko wroci do normy, czyli bedziesz miala krwawienia w ciagu 7-dniowej przerwy pomiedzy jednym a drugim opakowaniem.

Gość 0

2013-11-11 o godz. 00:39

kokonet ja mam ten sam problem, tabletki o niskiej dawce hormonu dają na poczatku takie objawy, ja biorę Logest i krwawię już 14 dni

kasiaa 0

2013-11-11 o godz. 00:41

krwawienie jest normlane.. ja krwawiłam rpzez cały miesiac. Przy drugim opakowaniu juz było ok. A biore cilest.