Styl.fm
Podobne tematy
Kategorie pytań

zgubcia 2013-07-09 o godz. 01:12, odsłony: 9190 0

Spóźniający się okres i tabletki anty- co robić?

Otóż sytuacja wygląda tak. Mam rocznikowo 18 lat . udałam sie do lekarza - ginekologa po tabletki anty. Poprosiłam również moją panią ginekolog o to abym po tych tabletkach nie tyła. Przepisała mi yasmin. pierwszą tabletkę miałam zwiąść w pierwszym dniu okresy. i tu zaczyna sie problem bo okres mialam dostać dnia 8 lipca a jest juz 18... Ciąże wykluczam z dwóch powodów : zawsze uprawiam sex z moim chłopakiem w prezerwatywie, a mój chłopak jest strasznie przewrażliwiony i zawsze po stosunku sprawdza czy prezerwatywa gdzies sie nie uszkodziła. Oraz zrobiłam 2 testy ciążowe : oby dwa wyszły negatywne. Podejrzewam że moze to być od stresu i zmiany klimaty bo pod koniec czerwca bardzo sie denerwowałam końcem roku , dwa dni z rzędu nie spałam. a potem odrazu pojechałam nad morze. Myślicie ze to moze być przyczyną.? a to pytanie kieruje do ginekologa czy mogę teraz np w dniu dzisiejszym zacząc brać tabletki anty.? czy one mi nie zaszkodzą.? i czy po 21 dniach wystąpi krwawienie.? prosze o odpowiedz o bardzo sie denerwuje . nigdy nie spóźniał mi sie tak okres. z góry dziękuje. i czekam na odpowiedzi.

Odpowiedzi (5) Kategoria: Miłość i seks :: Antykoncepcja Ostatnia odpowiedź: 2013-11-12, 18:53:42 Tagi:

Najnowsze / Najstarsze

mi_ 0

2013-07-09 o godz. 02:12

zgubcia aby przyjąć pierwsza pigułkę MUSISZ poczekać na krwawienie!

Lulkowo 0

2013-07-09 o godz. 03:27

zgubcia napisał(a):
Podejrzewam że moze to być od stresu i zmiany klimaty bo pod koniec czerwca bardzo sie denerwowałam końcem roku , dwa dni z rzędu nie spałam. a potem odrazu pojechałam nad morze. Myślicie ze to moze być przyczyną.?

Bardzo mozliwe...
zgubcia napisał(a):
a to pytanie kieruje do ginekologa czy mogę teraz np w dniu dzisiejszym zacząc brać tabletki anty.?

Na tym forum ginekolog nie udziela porad, tylko uzytkownicy. Tabletek nie mozesz brac przed pierwszym dniem miesiaczki. Musisz poczekac, tak jak napisala mi_

mysza79 0

2013-07-16 o godz. 23:18

zgubcia tak jak pisały dziewczyny, nie możesz wziąć tabletki przed krwawieniem. Jeżeli do tej pory nie dostałaś @, to wybierz się do swojej pani gin i niech ona popatrzy co się dzieje. jeżeli wykluczy ciążę, to może dostaniesz coś na wywołanie @?

12345ania12345 0

2013-07-17 o godz. 01:01

objawy - brak okresu - wywołana na pewno stresem! mialam tak miliony razy! :)
A tabletki nie wolno Ci wziasc wczesniej!

AptekaNatura 0

2013-11-12 o godz. 18:53

Moim zdaniem na pewno nie jesteś w ciąży,zresztą nie masz nawet powodów do tego aby tak myśleć. Brak okresu może wynikać z różnych przyczyn,np ze stresu-tak jest w Twoim przypadku. Tabletkę bierzesz w pierwszym dniu krwawienia,nie wcześniej.